İşte Google'ın yeni akıllı gözlüğü


Google, yeni akıllı gözlüğü Google Glass Enterprise Edition 2'yi ortaya çıkardı. Qualcomm'un Snapdragon XR1 mimarisinden güç alan gözlük bakın hangi özelliklerle geliyor?
İşte Google'ın yeni akıllı gözlüğü

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Google Glass'ın bu yeni modeli son tüketiciye ulaşmaktan öte daha spesifik işleri olanlara yönelik olarak geliştirildi.Google Glass Enterprise Edition 2, Google Akıllı Gözlük sizlerle.

Diğer bir deyişle çalışanların güvenlik ve etkinliğini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanan Google Glass Enterprise Edition 2, lojistik ve üretimden, alan hizmeti ve eğitime kadar çeşitli sektör çalışanlarına eller serbest erişim sağlayarak ihtiyaçları olan bilgi ve araçlara ulaşmalarını sağlıyor.

Qualcomm'un Snapdragon XR1 programlama mimarisi üzerine kurulan cihaz, çok çekirdekli işlemci, grafik işlemci ve Qualcomm Yapay Zeka Motoru'ndan oluşuyor. Bu teknolojiler sayesinde olağanüstü pil ömrü için gereken güç tasarrufu ve geliştirilmiş performans için ısı verimliliği sağlanıyor. 

Google Enterprise Edition 2 şimdi belirli sektörlerdeki kurumsal müşterilerle saha denemesi aşamasında.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar